Co nabízíme

Je toho hodně co vám nabízíme a je jen na vás, čemu dáte přednost

Skupinové pivní lázně až pro 12 osob

Celkový koncept wellness Pivní Lázně Bernard pojme až 12 osob. Můžete vyzkoušet pivní koupele, whirlpool, pivní BIO saunu, služby profesionálních masérů, pivní solnou jeskyni a relaxační místnost, kde jsou vyhřívané postele.

Dle přání zajistíme originální pivní welcome drink a malé občerstvení formou klobásek, domácího chleba a lahodných okurek.

Objednat párty až pro 12 osob

Neomezená konzumace
piva Bernard

Začneme tím, že u nás máte neomezenou konzumaci skvělého piva Bernard. Ve všech místnostech jsou k dispozici pivní pípy z kterých si budete točit pivo vy sami (rádi Vás zaučíme, jak na to). Žízeň mít u nás určitě nebudete.

Originální Pivní
lázně

K dispozici máme 3 extra velké, speciálně tvarované pivní vany z modřínového dřeva. Do příjemné teplé koupele jsou přidané pivní extrakty ze kterých se vyrábí pivo Bernard a po dobu procedury jsou spuštěné trysky, které tvoří perfektní pivní perličkovou lázeň.

Pivní BIO Sauna

Speciálně upravená pivní BIO sauna, kde je max. 60°C s příjemným pivních extraktem. Kapacita sauny je 6 osob. Naberete zde energii pro další naše aktivity.

Whirlpool

Teplé vodní a vzduchové masáže odstraňují únavu a bolest. Po dobu relaxace můžete regulovat sílu trysek a tím si nastavit ideální vodní masáž. Kapacita whirlpoolu je 2 až 3 osoby.

2 profesionální
maséři

Certifikovaně proškolení maséři vám udělají masáž dle vašeho výběru. V každé místnosti je k dispozici jeden profesionál, který se o vás postará.

Relaxace

Hledáte místo kde si lehce odpočinout? Máme místnost, kde jsou vyhřívané postele. Zabalíme vás a vy si užíváte laserové světelné show s poklidnou hudbou.

Welcome drink

Pro zahájení celé akce vám můžeme nabídnout I originální pivní Welcome drink, Bernard Bohemian Ale 0,75l (sektová lahev). Je jen na vás u kolika lahví tohoto skvělého drinku zůstane :-)

Občerstvení

Při takové velké párty vám určitě vyhládne! A proto vám nabízíme skvělé občerstvení v podobě originál klobásek Csabai, k tomu domácí chléb a okurky. Věřte, že tyhle delikatésy vám přijdou vhod. Množství občerstvení je jen na vás.

Solná pivní jeskyně

V průběhu celé párty je ideální i trochu relaxovat. Proč nevyužít naší speciálně upravenou pivní solnou jeskyni? Pojďte se zbavit stresu a únavy z přepracování do naší jeskyně, kde máte povoleno si vzít i náš skvělý mok dobrého piva Bernard.

Něco navíc?
Každý účastník od nás dostane i originální suvenýr s sebou. V průbehu akce se můžete nafotit na vaše vlastní fotoaparáty,
nebo můžeme objednat našeho profesionálníhfotografa a ten obstará vše za Vás.
Vybrat termín rezervace

Hledáte pivní lázně pro menší počet osob? Zkuste www.pivnilaznebernard.cz